Українська
  • inst
  • youtube
  • facebook

Автозапчастини з США

Atlantic Express Corp. пропонує послуги доставки автозапчастин в Україну з Європи, США, ОАЕ. Послуги доставки оригінальних американських запчастин для авто в Україну з вигодою до 50%.

Запчастини з Америки в Україну. Купити й доставити автозапчастини з США

Ми пропонуємо скористатися не тільки послугою покупки автомобіля з аукціону, але й придбання автозапчастин з США. У вас буде можливість оформити замовлення нових і б/в комплектуючих для автомобілів. Що стосується термінів доставки з європейських країн, то на транспортування йде не більше тижня. З США та ОАЕ на авіатранспорті доставимо протягом 14 днів і до 30 днів морським транспортом.

Для замовлення автозапчастин до автомобілів досить буде ввести ряд даних у наведеній нижче формі. При оформленні замовлення автозапчастин з Америки потрібно буде вказати марку, модель машини, її рік випуску і Vin-код з переліком комплектуючих, які вам необхідні. У разі зазначення серійного номера деталей вдасться набагато швидше знайти комплектуючі, проте робити це не обов'язково. Важливо розуміти, що на автомобілі з США не потрібно шукати запчастини виключно в північноамериканському регіоні. Пошук ідентичних моделей можливий і в Європі. Менеджери нашої компанії проконсультують і розкажуть про місця та способи покупки необхідних комплектуючих, а також зорієнтують по їх вартості.

Знайдемо будь-які автозапчастини

Ми в найкоротші терміни здійснимо пошук будь-якої запчастини на авто, яка поставляється на американський авторинок в новому або б/в стані. Комплектуючі можуть бути оригінальними або якісними неоригінальними (сертифікованими).

Маємо у своєму розпорядженні розвинену партнерську мережу

Наша компанія співпрацює з багатьма великими постачальниками автозапчастин з США, Європи, ОАЕ. Це дозволяє виконувати пошук комплектуючих в найкоротші терміни.

Дбаємо про своїх клієнтів

Ми вживемо всіх заходів, щоб клієнту вдалося знайти необхідну запчастину, а також він виправдав очікування від співпраці та цінової політики.

Замовлення автозапчастин з США з доставкою в Україну

Ми надаємо комплексні професійні послуги: знайдемо, купимо, доставимо, розмитнимо автозапчастини з США, позбавивши вас від необхідності самостійно шукати комплектуючі та вирішувати інші супутні завдання.

  • Ми займаємося підбором і організацією доставки найрізноманітніших автозапчастин з США. Йдеться про:
  • елементи кузова: крила, бампера, капоти, двері, фари й так далі;
  • фільтри з прокладками й без (можливе замовлення прокладок окремо від фільтруючих елементів), рециркуляційні клапани, масла, змінні картриджі;
  • підшипники, карданні вали, півосі, набори сателітів, диференціали, амортизатори, подушки й таке інше;
  • деталі гальмівної системи: диски, барабани, колодки, циліндри, вакуумні підсилювачі, датчики ABS.
  • елементи системи запалювання: свічки, блоки управління, високовольтні дроти;
  • натягувачі підвісних елементів, ремені ГРМ, комплекти ГРМ та багато іншого.

Хочу отримати консультацію

Хочете також заощадити від 30% на покупку авто? Залишайте заявку, прорахуємо варіант для вас:

Щоденні пропозиції по машинам з США

Отримуйте щодня найвигідніші пропозиції про лоти на аукціонах США

Публікуємо тільки актуальні автомобілі з розрахунком вартості в Україні

Підписуйтесь на наш офіційний телеграм канал або вайбер канал