Як купити авто з США?

Відповіді на типові запитання, пов'язані з купівлею американських авто.

 • Вказати конкретну вартість в даному випадку неможливо, тому що ціни на лоти встановлюють безпосередньо учасники аукціону. Одна і та ж машина, що має ідентичний технічний стан, пробіг і комплектацію може бути придбана як за 2000 доларів, так і за 4000 доларів. Експерти нашої компанії займуться оцінкою автомобіля для визначення максимальної ставки, вище якої не підніматимуться. Щодня на аукціонах в США продаються тисячі транспортних засобів, а для участі в торгах немає будь-яких перешкод і обмежень. Наші експерти проаналізують доступні пропозиції і виберуть гідний автомобіль, який буде відповідати вашим вимогам, запитам, перевагам та куплять його за прийнятною ціною.

 • Після того як транспортний засіб буде куплено, у клієнта є 2 доби для проведення оплати. Якщо затримати транзакцію, покупець і наша компанія можуть потрапити під санкції та штрафи. Після завершення процедури оплати фахівці з логістичного центру відразу приступлять до опрацювання оптимального маршруту доставки транспорту з аукціонного майданчика до американського порту, де відбудеться відвантаження на судно. Ми зробимо все необхідне для успішного транспортування авто по північноамериканській території та морським транспортом до Одеси. Платежі офіційні та проводяться через банк. У бланку вказується VIN-код придбаної машини.

 • Так, оплатити машину може будь-яка людина, виконавши банківський переказ.

 • Так, але лише до моменту виграного лота на аукціоні. Якщо торги завершуються і ви відмовляєтеся від подальшої співпраці з нами, заставний депозит не буде повернений.

 • Клієнтський депозит є нашою страховкою в тому випадку, якщо людина відмовиться від уже придбаного автомобіля. Відмовившись від виграного лота або прострочивши оплату, аукціон вводить штрафи. Завдяки заставному депозиту можна буде покрити ці витрати.

 • Внесені гроші можуть бути повернені до моменту виграшу автомобіля в торгах. Також ми зобов`язуємося повернути заставний депозит, якщо нам не вдасться придбати необхідну вам машину згідно з бюджетом, вказаним в договорі.

 • Внесені гроші можуть бути повернені до моменту виграшу автомобіля в торгах. Також ми зобов`язуємося повернути заставний депозит, якщо нам не вдасться придбати необхідну вам машину згідно з бюджетом, вказаним в договорі. В інших випадках заставний депозит не підлягає поверненню.

 • Співпраця з нами проходить виключно ґрунтуючись на офіційному договорі, який починає діяти відразу після підписання обома сторонами. Період його дії продовжується до того моменту, поки обидві сторони не виконають свої зобов'язання. У документі вказана інформація про терміни, максимальну суму покупки, параметри машини. Кожна зі сторін отримує свій екземпляр документа.

 • Така ймовірність повністю виключена. Ми виступаємо гарантами того, що ви отримаєте куплений автомобіль. Наші фахівці займаються ретельною перевіркою всіх моментів і нюансів. Але навіть в тому випадку, якщо доставлене транспортний засіб буде відрізнятися від купленого, ми повністю відшкодуємо всі витрати клієнта.

 • Вартість формується з урахуванням кількох факторів, таких як тип придбаного автомобіля, розташування торговельного майданчика (наскільки далеко він знаходиться від порту). Озвучити остаточну ціну ми зможемо ще до того, як почнуться торги. Також пропонуємо зайти в розділ «Розмитнення авто» і самостійно виконати розрахунок вартості на калькуляторі доставки.

 • Нове законодавство допускає придбання необмеженої кількості американських авто однією фізичною або юридичною особою. Кожне з них буде супроводжуватися пільговими акцизними ставками протягом року.

 • Вартість розмитнення залежить від ціни автомобіля, його віку, типу й об'єму двигуна. За допомогою нашого калькулятора розмитнення ви зможете зорієнтуватися в остаточній вартості оформлення купленого вами транспорту. Що стосується термінів проходження митної процедури, на неї йде приблизно тиждень.

 • Спеціаліст нашої компанії уважно ознайомиться з фото й визначить, чи присутні або відсутні порушення геометрії кузова, оцінить, у скільки обійдеться ремонт, виконає аналіз стану транспорту, його первинних і вторинних ушкоджень. VIN-код дозволить вивчити історію транспорту по базах Carfax, AutoCheck: пробіг, звернення в СТО. На підставі непрямих ознак проводиться ідентифікація «ляльки» або «потопельника». Якщо буде потрібно, інспектор аукціону в США огляне транспортний засіб на аукціоні. У разі надмірно дорогого ремонту або приховування фактів про перепродаж, пробіг, аварії, а також перевищення розумної вартості машини ми не будемо брати участь в лоті.

 • При замовленні покупки авто в США «під ключ» ви зможете розраховувати на комплексні професійні послуги, починаючи від допомоги в підборі оптимального транспортного засобу й закінчуючи передачею клієнту авто, яке було розмитнено й офіційно зареєстровано.

 • Зазвичай на доставку авто з США в одеський порт йде близько 6-8 тижнів. Терміни багато в чому залежать від того, наскільки далеко аукціонний майданчик знаходиться від американського порту, наскільки завантажений морський транспорт, перевалочний порт Європи та які спостерігаються погодні умови. Ми надамо клієнту трекінг номер контейнера, в якому здійснюється доставка його авто морським судном. За допомогою даного номера покупець завжди буде в курсі, де знаходиться транспорт.

 • В остаточну вартість аукціонного автомобіля входить:

  • сам транспортний засіб;
  • комісія, яку збирає торгова площадка;
  • послуги доставки по суші та морю;
  • експедиторські послуги;
  • послуги митного брокера;
  • процедура розмитнення;
  • внесок до Пенсійного фонду;
  • переобладнання машини й проходження сертифікації;
  • послуги, які надає наша компанія.

  Ціну обраного вами транспорту з США з урахуванням всіх платежів ми озвучимо ще до покупки. Якщо знадобиться, ми готові зайнятися ремонтом авто для його відновлення. Вартість даної послуги буде додана до загальної суми.

 • На американських аукціонах відсутні машини марок Renault, Opel, Peugeot, Skoda, Citroen і деяких інших. На ринку США встановлені досить високі вимоги до транспорту в порівнянні з багатьма іншими країнами світу. Тут особливий акцент робиться на безпеці імпортованих машин. Навіть виробники з Європи випускають моделі з розширеною комплектацією спеціально для США. В такому транспорті більше опцій, максимально комфортний салон, чого вже говорити про надійність і потужності.

 • Ринок США пропонує покупку не тільки машин в аварійному стані, а й нових або відновлених. Однак саме битими часто цікавляться вітчизняні споживачі, бо вони продаються за найбільш доступною ціною. Навіть з огляду на доставку, розмитнення, сертифікацію, ремонтні роботи, ціна транспорту буде на 30-50% дешевше в порівнянні з аналогічним старим авто з України. У разі купівлі нового авто в США дорожчає ціна митного оформлення та початкова вартість машини, тому економія виявляється незначною.

 • Купивши американський аукціонний автомобіль, можна заощадити від 30 до 50%. Все тому, що ремонтувати транспорт в США досить дорого, в той час як вартість нових машин є цілком прийнятною. Страхові компанії приймають рішення про виставлення пошкодженого транспорту на аукціон і продажу його за низькою ціною, а колишній власник планує покупку нового авто. В Україні ціна авторемонтних робіт доступніше в кілька десятків разів. Більш того, клієнт економить на розмитненні, оскільки на її вартість впливає аукціонна, а не реальна ціна машини. Щоб максимально заощадити, багато хто бажає купувати автомобіль, який має середні пошкодження, і ремонтувати його в Україні. Однак не варто забувати про те, що красива зовнішність на фото - не показник того, що машина не є «потопельником», має порушену геометрію корпусу, серйозні пошкодження з ключовими деталями. Наші експерти мають багаторічний досвід підбору авто, тому знайдуть для вас відмінну модель, яка гарантовано виправдає очікування.

Хочу получить консультацию

Хотите также сэкономить от 30% на покупке авто? Оставляйте заявку, просчитаем вариант для вас:

Щоденні пропозиції по машинам з США

Отримуйте щодня найвигідніші пропозиції про лоти на аукціонах США

Публікуємо тільки актуальні автомобілі з розрахунком вартості в Україні

Підписуйтесь на наш офіційний телеграм канал або вайбер канал