Доставка авто з США

Як вигідно купити й доставити авто з США в Україну? Калькулятор доставки. Пропонуємо вам ознайомитися з основними моментами, пов'язаними з купівлею автомобілів на американських аукціонах: як доставити авто, терміни перевезення, фактори, від яких залежить вартість, способи економії. Доступ до калькулятору доставки авто з США.

Калькулятор доставки авто з США

  • Доставка по США в порт Long Beach, CA: $325
  • До порта назначения (по морю): $1015
  • общая стоимость доставки: $1340

Чому настільки вигідно купувати авто в США?

В першу чергу споживачі роблять акцент на вартості. Зробивши вибір на користь авто з американського аукціону, можна буде розраховувати на економію від 30 до 50% в порівнянні з аналогічними моделями на українському ринку. Причому у вартість входить доставка авто з США в Україну, розрахувати яку можна, скориставшись калькулятором.

Власні склади в американських портах і логістика

Atlantic Express Corp. має власні склади для зберігання авто в американських портах і свою логістику в США, тому ви можете бути на сто відсотків упевнені в тому, що куплена машина знаходиться в безпеці та не буде пошкоджена під час перевезення до порту. Більш того, наші співробітники зможуть оперативно надавати інформацію про те, де саме знаходиться ваш транспорт.

Інші переваги

Ще один плюс покупки авто з США полягає в прозорій історії машини. Завдяки персональному VIN-коду з'являється можливість ознайомитися з повною історією автомобіля і подивитися, чи потрапляв він у ДТП, наскільки часто ремонтувався в сервісах і так далі. Йдеться про найбільш поширений спосіб виключення приховування пошкоджень до того, як покупка буде оформлена. Окремий акцент варто зробити на регулярному сервісному обслуговуванні, яке проходять американські авто. Таким чином, можна бути впевненим в хорошому стані підвіски й двигуна. Більш того, авто з Америки мають невеликий експлуатаційний термін, оскільки американці віддають перевагу покупці оновлених моделей кожні кілька років.

Доставка авто з американського аукціону: як здійснюється доставка авто з США в Україну?
Як здійснюється доставка авто з США в Україну?

Доставка авто з США вже давно зарекомендувала себе як перевірений спосіб покупки машини по доступною ціною. Процес включає в себе два етапи - спочатку машина транспортується по американській території в один з портів, після чого перевозиться в контейнері на судні по морю. Для розрахунку остаточної вартості доставки авто з США варто завжди пам'ятати про ці статті витрат.

01

1.Автовоз перевозить машину з аукціонного майданчика в один з терміналів нашої компанії.

02

Фахівці приймають автомобіль. Оглядають його, перевіряють документи, ключі, роблять фото з різних ракурсів, а також вводять інформацію в систему відстеження процесу доставки.

03

Готуються і оформляються документи, які дозволяють вивезення авто з США. Виконується страхування транспорту.

04

Машину завантажують в контейнер. Для цього найчастіше використовуються контейнери на 40 футів, які вміщують в себе 4 середніх автомобіля. Позашляховики знаходяться в одному контейнері з 3 авто типу седан. У деяких випадках може знадобитися розбір спецтехніки, катерів, човнів.

05

5.Контейнери доставляються в порт бортовими напівпричепами. У таблиці можна ознайомитися з вартістю доставки авто з аукціонного майданчика в найближчий порт. На ціну впливає відстань, яку повинен подолати транспорт.

Хочу отримати консультацію

Хочете також заощадити від 30% на покупку авто? Залишайте заявку, прорахуємо варіант для вас:

Щоденні пропозиції по машинам з США

Отримуйте щодня найвигідніші пропозиції про лоти на аукціонах США

Публікуємо тільки актуальні автомобілі з розрахунком вартості в Україні

Підписуйтесь на наш офіційний телеграм канал або вайбер канал