О нас

Компанія AtlanticExspressCorp. займається діяльністю, пов'язаною з покупкою автомобілів з США і Канади, їх доставкою, оформленням і розмитненням. Ми займаємося відстеженням ринку автомобілів в Америці, здійснюємо пошук авто за параметрами, які нам надають клієнти, оформляємо покупку.

Atlantic Express Corp. - представник великої міжнародної логістичної компанії

Ми є офіційними представниками американської компанії Atlantic Express Corp., яка надає повний спектр логістичних послуг і працює в міжнародному масштабі, охоплюючи США, Канаду, Південну й Центральну Америку, Східну Європу, Далекий і Середній Схід, Африку. Компанія займається своєю діяльністю вже більше 20 років і за цей час завоювала клієнтську довіру своїми надійними, якісними й доступними транспортно-експедиторськими послугами.

Будучи офіційним представником Atlantic Express Corp., ми дотримуємося такого ж клієнтоорієнтованого підходу та пропонуємо скористатися комплексними послугами з доставки та розмитнення автомобілів, мототехніки, водного та спецтранспорту з США. Також у нас є машини в наявності, що дозволяє оформити угоду й відразу стати власником авто. Наш сервіс є відмінним місцем для замовлення запчастин за доступною ціною під будь-яку модель машини.

Під час роботи ми дотримуємося принципу «Відкритої книги» (Open Book). Це означає максимальну прозорість всіх процесів співпраці з клієнтами, які точно не зіткнуться з неприємними сюрпризами й прихованими платежами.

Які послуги ми надаємо?

Ми надаємо наступні послуги:

01

Доставка й розмитнення авто та мототехніки з США. Наші фахівці виберуть відповідний лот на аукціоні та перевірять страхову історію машини, після успішних торгів і оплати лота займуться транспортуванням авто в порт відправлення, оформленням документів. Коли машина прибуде в одеський порт, її вивантажать, забезпечать митне очищення і постановку на облік.

02

Доставка сільськогосподарської та спецтехніки з США. Відмінний спосіб стати власником американської техніки, яка славиться своєю неперевершеною якістю, тривалою експлуатацією, а найголовніше - продається за прийнятною ціною, що дозволяє непогано заощадити.

03

Перевезення збірних вантажів (LCL) з США і Канади. В даному випадку пропонується перевіз невеликих партій товарів різних відправників в одному контейнері. Скориставшись цією послугою, ви зможете розраховувати на економну, оперативну й гнучку доставку.

04

Для дилерів. Фахівці нашої компанії запропонують індивідуальне навчання перед початком роботи, нададуть доступ до аукціонів США, складуть договір з взаємовигідними умовами співпраці, що дозволить вам почати стабільно заробляти.

Переваги співпраці з Atlantic Express Corp.

  • У перевагах співпраці з нашою компанією змогли переконатися вже багато клієнтів:

  • Робота без посередників. Atlantic Express Corp. має власні склади для зберігання авто на американських портах та свою систему логістики в США.

  • Повний супровід менеджерів. Фахівці детально відповідять на ваші запитання, у будь-який момент нададуть інформацію про місцезнаходження купленого автомобіля, розкажуть про нюанси співпраці.

  • Робота за договором. Перед початком співпраці ви зможете ознайомитися з договором, в якому будуть прописані всі зобов'язання. З нашого боку вони точно будуть виконані.

  • Комплексний підхід. Ми пропонуємо не тільки доставку транспорту з США, але й займаємося розмитненням, ремонтом, сертифікацією, постановкою на облік.

Транспортні послуги Atlantic Express Corp. - це гарантія вашого спокою, впевненості та можливість почати співпрацю з представником компанії світового класу. Не потрібно відкладати свою мрію - звертайтеся до нас і ставайте власником транспорту з ідеальним співвідношенням ціна-якість.

Хочу отримати консультацію

Хочете також заощадити від 30% на покупку авто? Залишайте заявку, прорахуємо варіант для вас:

Щоденні пропозиції по машинам з США

Отримуйте щодня найвигідніші пропозиції про лоти на аукціонах США

Публікуємо тільки актуальні автомобілі з розрахунком вартості в Україні

Підписуйтесь на наш офіційний телеграм канал або вайбер канал